Drásov foto

Novinky e-mailem

Na četné žádosti vám přinášíme novou funkci webu, a to novinky e-mailem. Pokud se k této službě přihlásíte, budete pravidelně do svého e-mailu dostávat informace o aktualitách a hlášeních drásovského rozhlasu. 

Jak se přihlásit

Na titulní stránce webu v části Novinky e-mailem zadejte svoji e-mailovou adresu a stiskněte Odeslat. Objeví se obrazovka, kde můžete upravit svoje nastavení. V seznamu Frekvence rozesílky můžete nastavit, zda chcete souhrn novinek dostávat každý den, každý týden, každých 14 dní nebo jednou měsíčně. Můžete také vybrat čas, kdy e-mail bude doručen a zvolit, zda se chcete dozvídat informace z kategorie Aktuality nebo Drásovský rozhlas.

Pokud tedy chcete mít jistotu, že vám žádná novinka neunikne a dozvíte se o ní hned ráno, nastavte frekvenci na Každý den, čas například 8:00 a ponechejte zaškrtnuté obě kategorie.

Pozn.: E-mail s přehledem novinek vám bude doručen pouze pokud byly na web nějaké nové články přidány - nemusíte se tedy obávat, že by vám denně chodil e-mail.

Jak změnit nastavení

V každém e-mailu, který vám bude doručen, najdete ve spodní části text “Pro změnu nastavení zasílání nvinek nebo odhlášení pokračujte zde” - klepněte na odkaz a objevíte se na obrazovce, kde můžete své volby změnit.

Jak se odhlásit

Odhlášení je podobně jednoduché, klepněte na odkaz v e-mailu a v dolní části nastavení najdete odkaz Odhlásit se ze všech odběrů.

Co dělat, když mi e-maily nechodí?

Pokud jste se přihlásili, na webu se objevila nějaká novinka a e-mail jste přesto nedostali, zkuste se podívat do složky Nevyžádaná pošta (nebo spam) - váš e-mailový klient by měl umět takový mail označit jako “Není spam”, aby příště už byl doručen normálně.